wróć do diet

Dieta Balance

ZAMÓW TERAZ

Bogactwo i różnorodność smaków – wszystko to w jakości restauracyjnej wprost spod ręki szefa kuchni, zamknięte w pudełkach i dostarczone świeże wprost do Ciebie, pod wskazany adres.

Dieta BALANCE jest oparta o zasady zdrowego żywienia, gwarantując dostarczenie organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Smaczne i pełnowartościowe dania skomponowane są z wysokiej jakości produktów. Dieta dedykowana jest dla wszystkich osób dbających o zdrowie przy umiarkowanej aktywności fizycznej.

Rozpoczęcie diety dla wielu z nas wiąże się z życiową rewolucją. Jednak rewolucje są potrzebne po to, aby zmieniać się na lepsze i dążyć do upragnionych celów. Dziś jesteśmy w stanie zrobić to w bardzo prosty sposób, wystarczy przejść na skuteczną dietę, której podstawą są fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Naszym zadaniem jest rozpoczęcie wyzwania a także realizowanie go w sposób sumienny, dzięki czemu poprawimy swoje zdrowie, samopoczucie a także i wygląd.

Zdrowa dieta to klucz do sukcesu osób, które są uśmiechnięte i pozytywne. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak jedzenie może wpływać nie tylko na naszą fizykę, ale także i na układ psychiczny. Oczywiście możemy to zmienić, korzystając z prostej usługi, która daje nam tak wiele. Pod nasze drzwi codziennie trafia dawka zdrowej energii, która przełoży się na nasze dobre samopoczucie i na wygląd, którego często tak mocno pragniemy. Jeśli możemy uzyskać skuteczną pomoc, dlaczego z niej nie skorzystać?

DOSTĘPNE KALORYCZNOŚCI:

3 posiłki: 1000 kcal / 1200 kcal/ 1400 kcal / 1600 kcal / 2000 kcal

4 posiłki: 1200 kcal/ 1400 kcal / 1600 kcal / 2000 kcal / 2500 kcal

5 posiłków: 1500 kcal / 1800 kcal / 2000 kcal / 2500 kcal

Standardowo diety 3 posiłkowe składają się ze śniadania, lunchu i obiadu
Standardowo diety 4- ro posiłkowe składają się ze śniadania, lunchu, obiadu i deseru
Jeśli chciałbyś/chciałabyś inną kombinację – daj nam znać w miejscu na notatki przy finalizowaniu zamówienia!

Cennik możesz znaleźć w dedykowanej zakładce CENNIK

SPRAWDŹ MENU

Śniadanie

Frittata z suszonymi pomidorami, oliwkami i mozzarellą

Lunch

Rozgrzewający krem z marchewki z nutą pomarańczy

Obiad

Pad Thai z kurczakiem

Deser

Tiramisu z malinami

Kolacja

Gulasz z warzywami i kaszą pęczak

SPRAWDŹ OPIS

wróć do diet