diety

Poznaj ofertę
Poznaj ofertę

NOWOŚĆ! CHOICE Project

Nasza nowa dieta CHOICE PROJECT umożliwi Tobie swobodne wybieranie nawet między 20 posiłkami każdegu dnia! Nie lubisz słodkich śniadań? A może nie chcesz w swoich zestawach nic słodkiego? Nie lubisz zup lub koktajli? Zamień je na pyszną sałatkę, zapiekankę a nawet pizzę! Wszystko to w Twoim zakresie kalorycznym, nadal zdrowe i odpowiednio zbilansowane.

NOWOŚĆ! KETO project

Ciesząca się rosnącą popularnością dieta ketogeniczna jest dostępna również u nas! Chcesz schudnąć w szybkim tempie i wymodelować swoją sylwetkę, ale potrzebujesz dużej dawki energii? To jest właśnie dieta dla Ciebie!

Balance Project

Nie masz czasu na stanie nad garnkami, a pragniesz odżywiać się zdrowo, smacznie i regularnie? Przychodzimy na pomóc z dietą BALANCE Project. Jest to dieta oparta na odpowiednie zbilansowanej kaloryczności i składnikach odżywczych. W menu znajdziesz naprawdę różnorodne posiłki, które są zdrowe i pyszne!

wegan project

Rezygnujesz ze spożywania produktów pochodzenia zwierzęcego? Podejdź do tego odpowiedzialnie! Ponieważ na diecie roślinnej bardzo ważny jest odpowiedni dobór składników mineralnych. Dla Ciebie mamy dietę WEGAN, która polega na menu z warzyw, roślin strączkowych, produktów zbożowych, roślinnych zamienników nabiału, owoców oraz orzechów.

banner 2

wege project

Do wyłączania z diety mięsa i ryb należy podejść świadomie. W naszej diecie wegetariańskiej staramy się dbać o wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Opracowujemy menu tak, by posiłki były nie tylko zdrowe, ale również smaczne.

dieta zbilansowana

Wege&Fish project

Zrezygnowałeś z mięsa, jednak chcesz wzbogacić dietę o ryby? Przychodzimy na pomóc z dietą WEGE&FISH! Dbamy w niej o różnorodność składników i posiłków, zbilansowany rozkład makroskładników i wyjątkowy smak!

banner 2

SPORT Project

Jesteś osobą bardzo aktywną fizycznie i dążysz do zwiększenia lub utrzymania masy mięśniowej? To mamy dla Ciebie dietę sportową! Jest ona skomponowana z dań składających się z chudego mięsa, ryb, warzyw, nabiału, produktów zbożowych i owoców. Ograniczamy zawartość cukrów na rzecz węglowodanów złożonych, co powoduje stopniowe uwalnianie glukozy we krwi i stabilizuje jej poziom podczas nawet bardzo intensywnych treningów.

dieta zbilansowana

Slim Project

Chcesz zrzucić zbędne kilogramy i wypracować zdrowe nawyki żywieniowe? Z pomocą przychodzi dieta redukcyjna! Zbilansowane posiłki oparte są na warzywach, węglowodanach złożonych, chudym mięsie i rybach, nabiale i owocach. Menu SLIM zapewni Ci wszystkie niezbędne składniki odżywcze i zachwyci walorami smakowymi!

dieta zbilansowana

Diabetic project

Dieta oparta na produktach z niskim i średnim indeksem glikemicznym, zawiera produkty pełnoziarniste. Wszystkie posiłki w której są przygotowane ze świeżych produktów najwyższej jakości. Dieta nie jest przeznaczona dla osób z zaawansowaną cukrzycą.