18

sty

18 stycznia 2019

DLACZEGO TASTY PROJECT?

Wybór najlepszego cateringu jest bardzo trudny, na rynku Poznańskim jest ich wiele i każdy jest ciekawy 🙂 Często słyszymy „A czym Wy się wyróżniacie?”. Już pędzimy z odpowiedzią!

Nasi Szefowie Kuchni mają wieloletnie doświadczenie w kuchniach z całego świata!

Każdy z nich specjalizuje się w innej kuchni, dlatego nasze dania są tak różnorodne i autentyczne. Uwielbiamy eksperymentować ze smakami, kuchnia fusion nie jest nam obca. Jesteśmy pasjonatami i cały czas udoskonalamy swoją wiedzę pod kątem nowości na rynku gastronomicznym a nasze dania zawsze wyglądają jak podane w restauracji.

Różnorodne i ciekawe potrawy

Nad menu pracuje cały zespół, każdy pomysł bierzemy „na warsztat” – tak powstają zaskakujące i pyszne potrawy, które codziennie Wam serwujemy. Poniedziałek z Meksyku, we wtorek Tajlandia a w środę Włochy – brzmi jak dobry początek tygodnia!

Catering też może być eko!

Jako jeden z niewielu cateringów dajemy Klientom możliwość wyboru między opakowaniami klasycznymi plastikowymi i biodegradowalnymi z celulozy, które rozkładają się już w 14 tygodni!

Naszymi daniami zawsze się najesz!

Czy wiesz, że nasz zestaw 3000 kcal ma średnio 3,5 – 4 kg? 🙂

Mamy nadzieję, że pomogliśmy Tobie podjąć decyzję, jeśli masz jakieś pytania, zawsze możesz porozmawiać z naszą Dietetyczką w dni robocze od 7:00 do 15:00 🙂