Tasty Project

Rekomendacje

Dieta sportowa 2000kcal, jedzenie przepyszne, codziennie co innego – i słodkie fit jedzonko i mega dobrze doprawione wytrawne potrawy, wszystko bardzo dobrej jakości <3 jestem mega zadowolona 😀 POLECAM!

Ola Purol

Najlepszy catering ever ! W menu ciekawe dania z całego świata & wszystko pyszne i ładnie wyglądające. Polecam!

Agata Strojwas

Ten catering zmienił moje postrzeganie odnośnie jedzenia! można jeść dużo, smacznie, być zawsze najedzonym szczęśliwym a przy tym pięknie trzymać wagę 🙂 Jestem zachwycona i będę wierna tej firmie!

Luiza Grzelak

Nie spodziewałam się, że komukolwiek uda się przekonać mnie do ciecierzycy. W Waszej sałatce marokańskiej to wręcz niebo w gębie! Naprawdę świetne smaki, dobra jakość i przystępna cena.

Justyna Jakubczak

Mam opcje vegańską i jestem bardzo zadowolona. Jedzenie jest pyszne: ciekawe smaki i potrawy, caly czas coś innego. Wszystko świeże Dostawa zawsze na czas. Do tego super kontakt z klientem i troska o najwyższą jakość obsługi. Bardzo polecam!

Katarzyna Świtaj

Jest to niesamowite, że catering może być tak dobry! Już drugi tydzień dobiega końca a ja nie mam dość. Nawet na zimno smakuje. Z każdym dniem zachwycam się jeszcze to bardziej! Genialne jedzenie! Mogę polecić każdemu. A nasi goreng miażdży:) Zgłaszam Waszą kandydaturę do gwiazdki Michelin:)

Krzysiek Jarzębowski